Klasická destilace

PĚSTITELSKÉ PÁLENÍ

Změříme cukr vašeho kvasu a pokud už nastal čas, vložíme jej do kotle. V opačném případě kvas uskladníme a budeme ho pravideleně kontrolovat. Destilaci můžete sledovat na internetu a výsledek Vám sdělíme telefonicky.

Jste z daleka? Domluvíme si zvláštní termín a kvas Vám vypálíme na počkání. Za normálních okolností není Vaše, ale ani naše přítomnost u automatizované destilační kolony zapotřebí.

Cena za vypálení 1 litru 50% kořalky z vlastního kvasu je 170,-Kč s DPH. 
 


Ovoce

DRCENÍ A LISOVÁNÍ

Jablka, hrušky a další ovoce Vám nadrtíme a uložíme do kvasírny.  Službu moštování poskytujeme pouze pro následnou potřebu destilace a pouze po domluvě. Je to z důvodu pracnosti a časové náročnosti celého procesu.

Uskladnění kvasu je zdarma, ale po naplnění skladu je nutné dohodnout si vzdálenější termín. 


Dárky

LEPTÁNÍ, PÍSKOVÁNÍ A BROUŠENÍ SKLA

Ideálním dárkem může být lahev vlastní pálenky s originálním a nesmazatelným označením. Dokážeme zpracovat fotografii nebo připravit vlastní návrh. V nabídce máme lahve, sklenice i koštovky. Nově nabízíme i luxusní dřevěná balení vyrobená laserem. Podívejte se do galerie.

Cena se liší s náročností motivu. Jednoduchý text vyjde na 60,-Kč.


GRAVÍROVÁNÍ A ŘEZÁNÍ LASEREM

Když pěknou lahev, tak do pěkného balení. Jednotlivé díly krabičky vyřežeme ze 3-4mm  překližky laserem a na jejím povrchu vypálíme fotografii nebo text. Laser je velmi univerzální a tak můžeme ze dřeva, plastu nebo z kůže vyrábět přívěsky, medaile i cedulky.  Dokážeme pomalovat kytaru i násadu od lopaty :-)

Krabička na jednu půlitrovou lahev stojí 150,-Kč. Koštovací sada složená ze šesti lahviček 0,2 litru je za 200,-Kč (cena za alkohol je účtována zvlášť).


Koštovna

OCHUTNÁVKA A PRODEJ DESTILÁTŮ

V naší provozovně lze posedět a ochutnat vzorky dobrého pití. Můžeme uspořádat i menší oslavu. K dispozici je výčep a opatříme vám pivo dle vlastního výběru. Nabídka destilátů je na: www.lihovarponesice.cz

Cena jedné koštovky 0,02 l  je 20,-Kč.
PÁLENICE ROSEČ
Všechna práva vyhrazena 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!