Klasika

PĚSTITELSKÉ PÁLENÍ

Změříme cukr vašeho kvasu a pokud už nastal jeho čas, vložíme ho do kotle. V opačném případě kvas uskladníme a budeme ho pravideleně kontrolovat. Destilaci můžete být přítomni, sledovat ji na internetu nebo vám výsledek sdělíme telefonicky.

Zavolejte nám, kdy se vám hodí přijet.

Cena za vypálení 1 litru 50% kořalky je 160,-Kč s DPH.
 


Ovoce

DRCENÍ A LISOVÁNÍ

Jablka, hrušky a další ovoce Vám nadrtíme a uložíme do kvasírny nebo je vylisujeme a mošt si můžete rovnou odvézt. Vykvasením moštu získáte jemnější a chuťově plnější destilát.

Cena za 1 litr moštu je 5,- Kč.

Cena za 1 litr destilátu námi připraveného kvasu se odvíjí od druhu ovoce a množství přísad pro jeho řádné prokvašení (enzymy, kvsinky).  Pro rok 2018 již další ovoce nepřijímáme!

Dárky

LEPTÁNÍ, PÍSKOVÁNÍ A BROUŠENÍ SKLA

Ideálním dárkem může být lahev vlastní pálenky s originálním a nesmazatelným označením. Dokážeme zpracovat fotografii nebo připravit vlastní návrh. V nabídce máme lahve, sklenice i koštovky. Nově nabízíme i luxusní dřevěná balení vyrobená laserem. Podívejte se do galerie.

Cena se liší s náročností motivu. Jednoduchý text vyjde na 60,-Kč.


GRAVÍROVÁNÍ A ŘEZÁNÍ LASEREM

Když pěknou lahev, tak do pěkného balení. Jednotlivé díly krabičky vyřežeme ze 3-4mm  překližky laserem a na jejím povrchu vypálíme fotografii nebo text. Laser je velmi univerzální a tak můžeme ze dřeva, plastu nebo z kůže vyrábět přívěsky, medaile i cedulky.  Dokážeme pomalovat kytaru i násadu od lopaty :-)

Krabička na jednu půlitrovou lahev stojí 150,-Kč. Koštovací sada složená ze šesti lahviček 0,2 litru je za 200,-Kč (cena za alkohol je účtována zvlášť podle výběru).


Koštovna

OCHUTNÁVKA A PRODEJ DESTILÁTŮ

V naší provozovně lze posedět a ochutnat dobré pití, uspořádat menší oslavu nebo nakoupit produkty z Poněšického lihovaru. K dispozici je také výčep a opatříme vám pivo dle vlastního výběru. Nabídka destilátů je na: www.lihovarponesice.cz

Cena jedné koštovky 0,02 l  je 20,-Kč.